Projektowanie gabinetów stomatologicznych

Podjęcie decyzji o stworzeniu indywidualnego projektu gabinetu jest niezwykle ważną inwestycją. Zwykle pochłania ona duże kwoty, gdyż obejmuje nie tylko stworzenie całej koncepcji, lecz również zakup specjalistycznego sprzętu w postaci unitów stomatologicznych czy aparatury w postaci aparatów rentgenowskich.

Odpowiednio zaprojektowany gabinet to jednak korzyść, jaka odczujesz przez lata. Wraz z tak zaplanowanym miejscem pracy, nie tylko zapewnisz sobie wygodę pracy i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, lecz również coś, co jest bezcenne — komfort Pacjenta.

Jak wygląda proces projektowania Twojego gabinetu stomatologicznego?

Pierwsza konsultacja

Wszystko rozpoczyna się od dialogu, w którym to Ty przedstawisz nam aktualne warunki i preferencje dotyczące danego gabinetu. Porozmawiamy o tym, jakie możliwości daje dostępny lokal, zakres projektu, którym się zajmiemy i co najważniejsze — zapytamy o Twoje upodobania. To przecież ma być Twoje miejsce pracy.

Projekt koncepcyjny

Po pierwszej rozmowie zajmiemy się stworzeniem wstępnego projektu koncepcyjnego w postaci konkretnej propozycji projektowej. Nie zostawimy żadnych wątpliwości — pokażemy Ci chociażby wszystkie układy funkcjonalne w postaci rzutów czy wizualizacji.

Realizacja

Jeżeli nasza koncepcja spotka się z akceptacją, zajmiemy się stworzeniem projektu wykonawczego. Zaprojektujemy i zrealizujemy nie tylko wszystkie niezbędne układy, lecz również zajmiemy się indywidualnym zaaranżowaniem sufitów, posadzki czy nawet mebli. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i Twoimi potrzebami.

Twoje nowe miejsce pracy

Po osiągnięciu zaplanowanych efektów, nie pozostaje nic innego jak cieszyć się pracą w Twoim gabinecie stomatologicznym. Oczywiście pamiętaj o tym, że jeżeli dojdzie do jakichkolwiek problemów związanych z nowym miejscem pracy – służymy pomocą w ich rozwiązywaniu.

Projekt

Realizacja

Projekt

Realizacja

Projekt

Realizacja

Jesteśmy pewni, że połączenie Twojego pomysłu wraz z naszym doświadczeniem w projektowaniu i dostępem do specjalistycznego sprzętu dadzą świetne efekty.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!